O Nas

Witamy! ! Czy wiesz że….


Szkolenia

Szkolenie dostępne w Akademi Makijażu Permanentnego pozwala zdobyć zawód linergisty. Decydując się na kurs inwestujesz w swoją przyszłość. To szkolenie zapewni Ci satysfakcję z pracy na długie lata oraz niezliczoną ilość zachwyconych Klientek.

Program

Posiadam szczegółowo dopracowany autorski program pigmentacji oraz nauki. Na szkoleniu nauczysz się perfekcyjnie pigmentować brwi, kreski eyelinerowe oraz usta we wszystkich możliwych technikach. Oferujemy dostęp do szerokiego grona modelek do ćwiczeń

Gwarancja

Gwarantuje 100% bezpieczeństwa i sterylności!!


O Nas

Profesjonalny makijaż permanentny jest dostrzeżeniem nieprzemijalnych wartości artyzmu i estetyki.To podkreślenie i wyeksponowanie kobiecej urody. Linergista to nie tylko mój zawód to moja największa pasja. Wykonuję go z precyzją i zaangażowaniem. Wciąż pogłębiam wiedzę zdobywając nowe umiejętności pigmentacji.. Wierzę, że ciągłe doskonalenie jest gwarantem najwyższej jakości usług, które są niezaprzeczalnym atrybutem mojej pasji. Akademia oferuje również zabiegi z zakresu: kosmetologi, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Serdecznie Zapraszam!.

Doświadczenie

Linergistka, dyplomowany szkoleniowiec, kosmetolog. V-ce Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym. Wyróżniona jako lider Kosmetologii Estetycznej.


%

Szkolenia

%

GWARANCJA

%

Jakość

%

Satysfakcja


Nasi partnerzy…


Dla Naszych klientów….

“Makijaz permanentny to moja najwieksza pasja a wydobycie naturalnego piekna jest moja dewiza” Taki jest nasz cel,dbałość o najwyższą jakość usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, staramy się dobrać odpowiednio proporcje zabiegu do oczekiwań klienta. Zapraszam

Żaneta Żywiałkowska